Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu „Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak”- Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy „Żwirek”

„Żwirek”, bo tak właśnie brzmi nazwa ośrodka, jest czynny przez cały rok. Goszcząc tam macie Państwo ciągły kontakt z naturą, która otacza ośrodek z każdej strony. Lasy, łąki, stawy, czysta rzeczka płynąca obok i śpiewające ptaszki sprawiają że człowiek naprawdę wypoczywa i zapomina o codziennych obowiązkach. Ośrodek dysponuje również góralską altaną ogrodową wyposażoną w grilla, oraz drewniane ławy mieszczące nawet do 200 osób, obok znajduje się podest do tańczenia a także murowany wędzarnik w stylu góralskim, w którym można wędzić rybki i inne pyszności. Wokół tego wszystkiego są piękne drzewa i krzewy wraz z fontannami. Wieczorami można pospacerować promenadą lub molem przy blasku księżyca odbijającego się w lustrze wody.

Wędkarze mają okazje połowić w stawach ryby typu karp, amur, szczupak, sandacz, płoć, okoń, tołpyga, jesiotr, sum. W ośrodku organizowane są imprezy integracyjne oraz spotkania okazjonalne dla dużych i małych firm. W kompleksie znajduje się duża sala bankietowa oraz bardziej kameralna sala bankietowa. Menu jest dopasowywane indywidualnie według życzenia Gości. Do dyspozycji jest 50 miejsc noclegowych w pokojach od dwóch do kilku osobowych . Każdy pokój posiada łazienkę, a w dziesięciu jest klimatyzacja. Ośrodek oferuję również biesiadowanie przy grillu na świeżym powietrzu. Grill jest obsługiwany przez kucharza. Serwowane potrawy to m.in. mięso, warzywa, ryby. Istnieje możliwość przyrządzenia ryby samodzielnie złowionej przez Gości na tamtejszym łowisku.

 

żwirek.jpeg

Źródło:

http://osrodekzwirek.pl/

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów