Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu „Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak”- Restauracja Śtantin

Budynek dzisiejszej restauracji „Śtantin” wybudowany został w latach 1830-1860 roku. obiekt tworzy część główna położona wzdłuż ulicy Michała oraz integralna część Wysoka.

SALA RESTAURACYJNA: Loże z miejscami siedzącymi stwarzają nietypową, kameralną atmosferę w porach obiadowych i kolacyjnych lub na wieczorach muzycznych. Sala na 100 osób z dużym  parkietem tanecznym.  Ruchome ławo – ścianki po usunięciu pozwalają na ustawienie długich stołów biesiadnych. Możemy również zorganizować spotkanie, wesele, przyjęcie przy okrągłych stołach.

SALA W STYLU WIEJSKIM: Sala mogąca pomieścić 70 osób w stylu wiejskim  z małym parkietem do tańczenia oraz z wyjściem na taras boczny.

SALA BANKIETOWA: Sala bankietowa na 30 osób w stylu wiejskim z kominkiem oraz wyjściem na taras w ogrodzie. Sala może być oddzielona od pozostałych części restauracji, dzięki czemu jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe oraz małe, kameralne przyjęcia.

SALA GŁÓWNA: Loże z miejscami siedzącymi stwarzają nietypową, kameralną atmosferę w porach obiadowych i kolacyjnych lub na wieczorach muzycznych. Sala na 160 osób z dużym  parkietem tanecznym.  Ruchome ławo – ścianki po usunięciu pozwalają na ustawienie długich stołów biesiadnych. Możemy również zorganizować spotkanie, wesele, przyjęcie przy okrągłych stołach.

SALA NA PÓŁPIĘTRZE: Sala mogąca pomieścić 50-70 osób w stylu wiejskim  z małym parkietem do tańczenia oraz z wyjściem na taras boczny.

SALA BANKIETOWA: Sala bankietowa na 30 osób w stylu wiejskim z kominkiem oraz wyjściem na taras w ogrodzie. Sala może być oddzielona od pozostałych części restauracji, dzięki czemu jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe oraz małe, kameralne przyjęcia.

W restauracji przygotowano foteliki dla maluchów, dzięki którym dzieci będą czuły się bardzo komfortowo. Ponadto wewnątrz restauracji znajduje się kącik dla dzieci z zabawkami, książkami oraz malowankami. Na zewnątrz posiadamy plac zabaw z piaskownicą i domek ze zjeżdżalnią.

Dania w restauracji to smaczne i niepowtarzalne potrawy kuchni śląskiej, których smak oraz ciekawa forma podania zadowoli każde podniebienie.

Źródło:

http://www.stantin.info/?page_id=10046/

śtantin.jpeg

 

 

 

 

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów