Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu „Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak - Zagroda nad Murawcem

Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny "Zagroda nad Murawcem" znajduje się w Kościerzycach, 4 km od Brzegu w woj. opolskim. Położony jest on w bezpośredniej okolicy Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, w zacisznym i ustronnym miejscu na obszarze 6,5 ha (teren zalesiony) oraz 7,5 ha lustra wody. U nich każdy znajdzie coś dla siebie. Nie będą się tu nudzić zarówno wielbiciele czynnego wypoczynku, jak i ci, którzy stawiają na słodkie leniuchowanie. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, na zamkniętym terenie prywatnym, dzięki czemu goście mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Ośrodek „Zagroda nad Murawcem” szczególnie preferowany jest przez klientów ceniących sobie swobodę i niezależność, a także spokój, z dala od wakacyjnego zgiełku.

Na terenie Ośrodka znajduje się restauracja z barem, plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki, piłki nożnej oraz siatkówki, pole namiotowe, pole campingowe, parking, miejsce do rozpalania ogniska i grillowania  oraz największa uciecha dla dzieci – zagroda ze zwierzętami i "dmuchańce".

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ich oferty nie tylko osoby prywatne ale również szkoły, firmy czy kluby sportowe. Odbywają się u nich obozy sportowe, kolonie czy wycieczki dla dzieci. Dysponują specjalnie przygotowanymi miejscami na ogniska/grille. Zapraszamy również zapalonych wędkarzy, wędkarzy amatorów oraz członków PZW.

Źródło:

www.zagroda-nad-murawcem.pl

zagroda-nad-murawcem.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów