Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

VIII Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej!

Już tej jesieni odbędzie się coroczny Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej organizowany przez LGD Stobrawski Zielony Szlak. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Gwarantujemy Wam najlepszą zabawę i niezapomniane wspomnienia. Mamy nadzieję, że tak jak i my nie możecie się doczekać tego wydarzenia.

Już teraz można zapoznawać się z piosenkami z naszego śpiewnika oraz płyty http://stobrawskiszlak.pl/775/stobrawski-festiwal-piosenki-turystycznej.html, a także zacząć układać nowe, własne kompozycje promujące walory historyczne, kulturowe i przyrodnicze naszego obszaru.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz facebook'a: https://www.facebook.com/StowarzyszenieLgdStobrawskiZielonySzlak, gdzie już za niedługo wrzucimy więcej informacji na temat festiwalu. 

plakat 2.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów