Logo WCAG
 • EN
 • CZ
 • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Leśny domek w Kościerzycach

EŚNY DOMEK NAD WODĄ W KOŚCIERZYCACH
Szukasz komfortowego, spokojnego, jednocześnie bliskiego kontaktu z naturą wypoczynku na wakacje, urlop, wspólny wyjazd z przyjaciółmi za miasto? Jesteś we właściwym miejscu! Jak co roku oferujemy Państwu duży, wygodny i dobrze wyposażony domek, położony w lesie nad wodą. Z dala od miejskiego zgiełku i wrzawy, jednocześnie na tyle blisko, by móc korzystać ze wszelkich dogodności. 

OPIS MALOWNICZEGO MIEJSCA 

Domek położony jest na terenie prywatnego lasu, znajdującego się we wsi Kościerzyce - 5km od miasta Brzeg (Opolski), natomiast Brzeg odalony jest od Wrocławia od 45km i od Opola o 35km. Domek murowany położony jest w lesie, na terenie prywatnej posesji, z dużym, wygodnym tarasem. Specyficzna atmosfera z dala od zgiełku, w cichym i spokojnym lesie pozwala na całkowite odprężenie i relaks.
Do dyspozycji Państwa są: 2 pokoje (3 wersalki), aneks kucheny - w pełni wyposażony wraz z z kuchenką gazową, łazienka z prysznicem i WC (ciepłą/ zimną wodą), a także duży taras, z 2 stołami i 8 krzesłami. 
Jeżeli tylko lubią Państwo wędkować, zbierać grzyby, spacerować, kąpać się i wypoczywać na łonie natury, jesteśmy przekonani, że spędzą tu Państwo niezapomniane chwile.
Domek znajduje się na ogrodzonym terenie, więc Państwa dzieci będą się mogły bezpiecznie bawić pod okiem opiekunów.
Ciekawe miejsca turystyczne Brzegu: Aquapark, Zamek Piastów Sląskich, itp.

Na terenie ośrodka znajdą Państwo: 

 • ogródek piwny - z zimnymi napojami, przekąskami, daniami
 • gril
 • boiska sportowe
 • plac zabaw dla dzieci (huśtawki itp.)
 • pole namiotowe, campingowe
 • zadaszone miejsce na ognisko
 • wypożyczalnia sprzętu wodnego
 • w pobliżu możliwość jazdy konej

JEZIORO I PLAŻA: 
Jezioro jest szczególnie atrakcyjne dla wędkarzy, podzielone pomostem na dwie części - komercyjną (obficie zarybianą) oraz niekomercyjna, należącą do PZW. W części nie komercyjnej zaciszne zakole gdzie w spokoju można odawać się pasji wędkowania. Dla wędkarzy lubiących obcowanie z dziką przyroda, w odległości ok. kilometra od ośrodka znajduje się drugie jeziorko z nieregulowanym brzegiem i licznymi zakamarkami. 

Źródło: http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/koscierzyce/domki_letniskowe/54926

 

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów