Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

VIII Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej już za Nami!

VIII Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej już za Nami...  W tym roku poziom artystyczny był na bardzo wysokim poziomie, co zapewne sprawiło wiele trudności jurorom w wyborze laureatów. Wykonawcy prezentowali swoje utwory solo i zespołowo z podziałem na kategorie wiekowe. Większość piosenek była wykonywana z akompaniamentem gitary, były też z podkładem muzycznym. Nie mogło przy okazji festiwalu zabraknąć światowego hitu Despacito Louisa Fonsi, melodia piosenki została oryginalnie zaadoptowana przez Annę Koschny do piosenki o Stobrawskim Parku.

Jurorzy w składzie: Dominik Łęgowski, Barbara Kamińska, Mieczysław Niedźwiedź, Róża Gerlach po długich i trudnych obradach wyłonili laureatów festiwalu, co nie było łatwe z uwagi na wyrównany, wysoki poziom wszystkich uczestników.

Tymczasem wszystkich bardzo zapraszamy do obejrzenia programu TVP 3 Opole, którzy nakręcili materiał o Naszym festiwalu.

https://opole.tvp.pl/34601800/nie-tylko-na-szlaku-czy-przy-ognisku-stobrawski-festiwal-piosenki-turystycznej

Więcej zdjęć i informacji - wkrótce :)

źródło: http://opowiecie.info/spiewajaco-o-stobrawskim-parku

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów