Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Restauracja "Siódme Niebo" w Namysłowie

Miła atmosfera

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy poczuł się u nas komfortowo i spędził miło czas. Szczególnie dbamy o najmłodszych klientów, dla których stworzyliśmy przytulny kącik i specjalne menu.

Najlepsze jedzenie

Nasza pizzeria posiada wdrożony system jakości produktów HACCP, który potwierdza zawsze tę samą najwyższą jakość naszych dań. Ciasto do naszej pizzy wyrabiamy według własnej oryginalnej receptury, z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych polepszaczy. Współpracujemy z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami półproduktów i warzyw, dbając o rozwój lokalnej przedsiębiorczości.

Promocje

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne kupony, na których za każde zamówione dania możecie zbierać pieczątki. 9 pieczątek uprawnia do otrzymania gratisowego dowolnego dania z menu. Poza tym codziennie wyłącznie w lokalu oferujemy wybrane przez nas dania w promocyjnych cenach z 10% rabatem.

Źródło:http://siodmeniebo.net/

b58eaf902ceaa762e880.jpeg

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów