Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

III Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek - Pierwsi sponsorzy już się zgłosili!

III Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek - Pierwsi sponsorzy już się zgłosili!

Bardzo się cieszymy, że jak co roku możemy liczyć na Państwa pomoc. Gdyby ktoś chętny chciała ufundować nagrodę to bardzo prosimy o kontakt z biurem do 10 lutego.

Już po raz trzeci mamy możliwość promowania naszego regionu poprzez zaprezentowanie tortów, które w swojej formie i dekoracji będą odzwierciedlały zamek, pałac lub dworek znajdujący się na obszarze Opolszczyzny. Festiwal umożliwi zwiedzającym pogłębienie swojej wiedzy na temat najciekawszych zabytków Opolszczyzny oraz zachęci do ich odwiedzenia. Uczestnicy konkursu, odwiedzający wystawę tortów oraz wszyscy, do których dotrze informacja będą mogli zapoznać się z pięknem „opolskich perełek”. W tegorocznej edycji festiwalu nowością będą kościoły województwa opolskiego prezentowane na słodko.

Festiwal odbędzie się 21.04.2018 r. Miejscem realizacji projektu będzie „Mały Wawel”, czyli Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu. Zeszłoroczna wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego jesteśmy przekonani, że i w tym roku odwiedzą nas liczni mieszkańcy województwa opolskiego jak i turyści z kraju oraz z zagranicy.

Szczegółowe informacje, regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wykaz zamków, pałaców, dworków i kościołów na III Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek już dostępny na stronie: http://stobrawskiszlak.pl/731/miedzynarodowy-festiwal-tortow-ciast-i-ciasteczek.html Zgłoszenia przyjmowane są do 06.04.2018 r. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w naszym Festiwalu, który odbędzie się 21.04.2018 r.! Prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną o wybranym obiekcie. Należy pamiętać, iż ilość miejsc jest ograniczona!

Oto pierwsi sponsorzy: 

- Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna

orot.jpeg

- Zamek Moszna

moszna-zamek.jpeg

- Poseł Ryszard Wilczyński

- Gmina Dąbrowa

dabrowa.jpeg

- Gmina Popielów

popielów.jpeg

- Starostwo Powiatowe w Brzegu

starostwo brzeg.jpeg

 - Food Colours 

55913f4d (1).png

- Rybacka Lokalna Grupa Działania "Opolszczyzna"

RLGD.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów