Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

III Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek!

III Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek!

Przypominamy:

► Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w naszym Festiwalu, który odbędzie się 21.04.2018 r.! Zgłoszenia przyjmowane są do 06.04.2018 r. Prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną o wybranym obiekcie. Należy pamiętać, iż ilość miejsc jest ograniczona!

► Każdy uczestnik przygotowuje swoje stanowisko w dzień poprzedzający festiwal, a więc 20.04.2018 r. w godzinach od 9.00 do 17.00 (Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu.

► Każdy uczestnik dekoruje swoje stanowisko samodzielnie.

► Dla wszystkich wystawców przewidziany jest nocleg wraz z wyżywieniem z 20.04.2018 r. na 21.04.2018 r. w Buffalo Ranch w Dąbrówce Dolnej!  To wspaniałe miejsce w samym sercu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, gdzie każdy kto tam zostanie przeżyje niezapomniane wrażenia i wspomnienia. 

► W tym roku nasi sponsorzy ufundowali bardzo cenne nagrody, także naprawdę warto jest się zgłosić oraz wziąć udział!

Więcej informacji, regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wykaz zamków, pałaców, dworków i kościołów na III Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek już dostępny na stronie: http://stobrawskiszlak.pl/731/miedzynarodowy-festiwal-tortow-ciast-i-ciasteczek.html.

Serdecznie zapraszamy!

torty2.jpeg

1315-A3-stowarzyszenie.zielonyszlak@gmail.com-lgd@stobrawskiszlak.pl WŁASCIWY1 (2)-1.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów