Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Śpiewająco w "O!polskim o poranku" w TVP3 Opole!

Dnia 09.04.2018 r. zdobywczyni nagrody Grand Prix VII Stobrawskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej - Daria Maryszczak miała przyjemność wystąpienia w jednym z programów TVP3 Opole tj. "O!polskie o poranku". 

Występ Darii w programie tak jak i dla Nas był premierą, ponieważ to ona zapoczątkowała cykl w TVP3, w którym będzie można oglądać i słuchać uczestników Stobrawskich Festiwali. 

Od 9 lat promujemy nasz obszar LGD przez autorskie piosenki. Piosenki te m.in można odnaleźć w naszym śpiewniku, na naszej płycie oraz na naszej stronie:

http://stobrawskiszlak.pl/1017/piosenki-autorskie-promujace-walory-kulturowe-przyrodnicze-i-historyczne-piosenki-z-naszej-plyty.html

Także od jakiegoś czasu można słuchać autorskich piosenek w Pro-radiu cyklem "Nieodkryci na szlaku" gdzie serdecznie zapraszamy!

Wystąpienia Darii można obejrzeć od 49:40 min. 

https://opole.tvp.pl/36724398/opolskie-o-poranku-9-kwietnia-2018

tvp3.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów