Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Wyszehradzki Festiwal Kultur w Nawojowej 17 czerwca 2018 r.!

Wyszehradzki Festiwal Kultur w Nawojowej 17 czerwca 2018 r.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie LGD „Perły Beskidu Sądeckiego” wraz z partnerami projektu współpracy „Nasze Lokalne Dziedzictwo- poznaj, szanuj, rozwijaj!”- Stowarzyszeniem „Korona Sądecka”, LGD Beskid Gorlicki, LGD „Brama Beskidu”, LGD „Stobrawski Zielony Szlak” oraz MAS Opal i Oko ze Słowacji mają przyjemność zaprosić do udziału w „Wyszehradzkim Festiwalu Kultur, który odbędzie się w dniu 17.06.2018 r. w Nawojowej. Wyszehradzki Festiwal Kultur, to impreza mająca na celu integrację ludzi, pokoleń i kultur czterech krajów, wchodzących w skład tzw. Grupy V4 ( Polski, Słowacji, Czech i Węgier) przy wspólnym tańcu, muzyce i śpiewie. Nasze Stowarzyszenie serdecznie zaprasza wszystkich do gościnnej Nawojowej.
Rozpoczynamy już tradycyjnie Mszą św. w Kościele Rzymskokatolickim Pw. Nawiedzenia NMP w Nawojowej o godzinie 10.30. Po mszy idziemy korowodem o godzinie 11.30 na Stadion sportowy w Nawojowej, gdzie czekają już na nas występy najlepszych zespołów z naszego regionu oraz ze Słowacji, Węgier i Czech.
Towarzyszyć  festiwalowi będą promocyjne stoiska z dobrą kuchnią i rękodziełem, darmowe zabawy animacyjne dla dzieci i dmuchane zamki, pokazy paralotniarzy, pokonkursowe wystawy plastyczne lalek i jajek wielkanocnych, wystawa zdjęć z obszaru LGD Perły Beskidu Sądeckiego oraz  partnerów projektu współpracy.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli uświetnicie swoją obecnością to muzyczne i kulturalne wydarzenie w naszym regionie.                                                                                                                                                                            
Liczymy ,że spotkamy się na naszym wspólnym święcie.

plakat (2).jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów