Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Leśna konferencja w Bajkowym Lesie!

Leśna konferencja w Bajkowym Lesie - 6-7.10.2018r.

Zapraszamy rodziców, pedagogów, nauczycieli i wychowawców przedszkoli, placówek edukacyjnych, animatorów, psychologów, terapeutów zajęciowych, edukatorów ekologicznych, leśników, przyrodników i wszystkich zainteresowanych edukacją, edukacją leśną, odpoczynkiem blisko przyrody, tematyką przedszkoli leśnych na Konferencję Leśną w Łubnianach organizowaną wspólnie przez Leśne Przedszkole Bajkowy Las , Polski Instytut Przedszkoli Leśnych z Białegostoku oraz Wrocławskie Stowarzyszenie Wychowawców. Celem konferencji jest upowszechnianie wiedzy o przedszkolach leśnych , edukacji w lesie oraz wywołanie dyskusji na ten temat.

Chcemy by nasza konferencja przyczyniła się do popularyzacji przedszkoli leśnych na Opolszczyźnie i w Polsce aby więcej dzieci miało możliwość przebywania i edukacji na łonie natury.
Program konferencji, regulamin, informacje o wykładach oraz warsztatach znajdują się na stronie:
http://www.bajkowylas.com.pl/leśna-konferencja
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez Facebooka, na e- maila : n.siedlecka@onet.pl ;katarzynasowa1509@interia.pl oraz telefonicznie : 530 654 333 oraz 502 037 207

1d5d695a-1b0c-48e7-a89b-00f8f6137449.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów