Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Gościniec pod Czarnym Wąsem w Czarnowąsach

Zbój Czarnowąsy według legendy znany był nie tylko z mocnego zarostu (od niego nazwa miejscowości) oraz z hucznych rozbojów ale i z wysublimowanego podniebienia. Dzieląc te namiętności ze Zbójem, właściciele stworzyli miejsce z wieloma atrakcjami przygotowanymi zarówno dla osób indywidualnych, rodzin oraz większych i mniejszych grup zorganizowanych.

Można tu smacznie zjeść, miło spędzić czas, zorganizować wesele, urodziny, imprezę integracyjną oraz każdy rodzaj spotkania towarzyskiego jakiego zażyczą sobie Nasi goście. Różnorakie rozrywki – od pola do mini golfa na spływach kajakowych skończywszy oraz wspaniały rozłożysty teren, da gwarancję odpoczynku i poczucia pełnego zadowolenia.

Ekipa Zbója jest do dyspozycji Gości, a ich głównym zadaniem jest uczynić, by osoby  przybywające w progi Gościńca czuły się tu lepiej niż w domu.Gościniec pod Czarnym Wąsem posiada trzy niezależne, klimatyzowane sale o wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni 160m2, 100m2 i 60m2. Dwie pierwsze sale umożliwiają organizację spotkań dla łącznej liczby 140 osób (przy ich połączeniu). Mamy także możliwość dowozu pary młodej.

Źródła:http://www.podczarnymwasem.pl/

obraz-414.jpeg

574c2186455fa_o.jpeg

dsc09510.jpeg

61.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów