Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Hotel "Zorza**" w Namysłowie!

Hotel Zorza położony jest w centrum Namysłowa, w odległości 350 metrów od dworca kolejowego. Ten dwugwiazdkowy hotel oferuje całodobową recepcje oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wszystkie pokoje urządzone są w klasycznym stylu i utrzymane w ciepłych kolorach. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej i obejmuje łazienkę z prysznicem.

Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej do wyboru z karty. Śniadanie podawane jest we wspólnej jadalni. Jadalnia obejmuje aneks kuchenny, z którego można korzystać przez całą dobę. Znajduje się w nim czajnik elektryczny i ekspres do kawy. W aneksie dostępne są też ciasta i owoce.

Obiekt usytuowany jest naprzeciwko budynku, w którym korzystać można z wielu obiektów rekreacyjnych, w tym z centrum fitness oraz sauny. Kompleks obejmuje również kręgielnię i bar. Hotel jest oddalony o 1 km od krytego basenu oraz o 400 metrów od najbliższego sklepu.

Hotel Zorza jest usytuowany w odległości 4 km od Zalewu Michalickiego. Od drogi krajowej nr 39 obiekt dzieli 350 metrów .

Parom bardzo się podoba ta lokalizacja – za pobyt dla 2 osób oceniają ją na 9,0.

źródło: https://www.booking.com/hotel/pl/zorza.pl.

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów