Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak" - Restauracja "Siódme Niebo" w Namysłowie

Pizzeria SIÓDME NIEBO od 2004 roku oferuje menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Z dumą można przyznać, ze przez ten czas udało im się zdobyć zaufanie sporej grupy naszych Klientów, za co są ogromnie wdzięczni. Przygotowują dla Was zawsze świeże dania, wkładając w racę maksimum zaangażowania. Tworzą własne przepisy, w których inspiracją są zarówno elementy kuchni włoskiej, jak i pomysły zaczerpnięte z podróży, lektur, rozmów z przyjaciółmi i wcześniejszych kulinarnych doświadczeń.

Pizzeria posiada wdrożony system jakości produktów HACCP, który potwierdza zawsze tę samą najwyższą jakość dań. Ciasto do naszej pizzy wyrabiają według własnej oryginalnej receptury, z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych polepszaczy. Współpracują z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami półproduktów i warzyw, dbając o rozwój lokalnej przedsiębiorczości.

Dokładają wszelkich starań, aby każdy poczuł się komfortowo i spędził miło czas. Szczególnie dbamy o najmłodszych klientów, dla których stworzyliśmy przytulny kącik i specjalne menu.

Dla klientów przygotowali specjalne kupony, na których za każde zamówione dania możecie zbierać pieczątki. 9 pieczątek uprawnia do otrzymania gratisowego dowolnego dania z menu. Poza tym codziennie wyłącznie w lokalu oferujemy wybrane przez nich dania w promocyjnych cenach z 10% rabatem.

źródło: http://pizzeria7niebo.pl/

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów