Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Zapowiedź XIX Dożynek Powiatowo-Gminnych 2019 w Starych Budkowicach.

W imieniu gospodarzy XIX Dożynek Powiatowo-Gminnych 2019 - Starosty Opolskiego oraz Gminy Murów serdecznie zapraszamy na zabawę w miejscowości Stare Budkowice w dniach 14 i 15 września 2019 r. Podczas dwudniowej imprezy zaplanowano szereg występów oraz atrakcji.
Pierwszego dnia (14.09.2019 r.) odbędzie się Kreiskonzert organizowany przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim (TSKN na Śląsku Opolskim), a wieczorem, będzie zabawa w klimacie Oktoberfest’u. Przygrywać tego wieczoru będzie zespół Kwaśnica Bavarian
Show.
Drugiego dnia (15.09.2019 r.) uroczystości dożynkowe rozpoczynają się Mszą św. w kościele pw. św. Rocha oraz przemarszem korowodu z delegacjami gmin Powiatu Opolskiego. Organizatorzy przewidzieli w programie dożynek szereg występów zaproszonych artystów, pokazy – taneczne, artystyczne i kulinarne. Wieczorem będzie zabawa razem z zespołem LOGO. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.murow.pl w zakładce aktualności.

Plakat KK-OK-DO.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów