Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Podkład oraz teskt do piosenki "Stobrawska Ziemio" do wykorzystania na Jubileuszowy Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej pn. "Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku"

Poniżej znajdą Państwo podkład oraz tekst do piosenki "Stobrawska Ziemio" wykonany przez zespół Latika na IX Stobrawskim Festiwalu Piosenki Turystycznej. Zespół za ta cudowną piosenkę otrzymał nagrodę Grand Prix.

Zachęcamy do  zaśpiewania jej na tegorocznym festiwalu oraz przypominamy: Jubileuszowy Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej pn. "Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku" odbędzie się 12 października 2019 r. w Namysłowskim Ośrodku Kultury w Namysłowie.
Już teraz można zapoznać się z regulaminem Festiwalu oraz zgłaszać swoje uczestnictwo - załącznik numer 1, a w przypadku autorskiej piosenki prosimy dołączyć również załącznik numer 2.

PDFRegulamin X Stobrawskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej.pdf (661,99KB)

DOCXZałącznik nr 1 do regulaminu.docx (90,59KB)

DOCXZałącznik nr2 do regulaminu.docx (88,06KB)

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 października!

Zapraszamy do zapoznawania się z naszą płytą - http://stobrawskiszlak.pl/1017/piosenki-autorskie-promujace-walory-kulturowe-przyrodnicze-i-historyczne-piosenki-z-naszej-plyty.html i śpiewnikiem - http://stobrawskiszlak.pl/download/attachment/6323/spiewnik-2017.pdf, gdzie znajdują się autorskie piosenki promujące obszar LGD, jak również z galerią zdjęć z poprzednich Festiwali - http://stobrawskiszlak.pl/547/1988/galeria.html

Serdecznie Zapraszamy!

MP3Latika - Stobrawska Ziemio.mp3 (4,98MB)

Tekst - Stobrawska ZIemio.jpeg

LGD_360.jpeg

plakat a4 - do gazety.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów