Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Pierwsze zgłoszenia na Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej już wpłynęły!

Pierwsze zgłoszenia na Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej już wpłynęły - zachęcamy dalej do wysyłania formularzy zgłoszeniowych - gwarantowana świetna zabawa!

Jubileuszowy Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej pn. "Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku" odbędzie się 12 października 2019 r. w Namysłowskim Ośrodku Kultury w Namysłowie.


Już teraz można zapoznać się z regulaminem Festiwalu oraz zgłaszać swoje uczestnictwo - załącznik numer 1, a w przypadku autorskiej piosenki prosimy dołączyć również załącznik numer 2.

PDFRegulamin X Stobrawskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej.pdf (661,99KB)

DOCXZałącznik nr 1 do regulaminu.docx (90,59KB)

DOCXZałącznik nr2 do regulaminu.docx (88,06KB)

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 października!

Zapraszamy do zapoznawania się z naszą płytą - http://stobrawskiszlak.pl/1017/piosenki-autorskie-promujace-walory-kulturowe-przyrodnicze-i-historyczne-piosenki-z-naszej-plyty.html i śpiewnikiem - http://stobrawskiszlak.pl/download/attachment/6323/spiewnik-2017.pdf, gdzie znajdują się autorskie piosenki promujące obszar LGD, jak również z galerią zdjęć z poprzednich Festiwali - http://stobrawskiszlak.pl/547/1988/galeria.html

Serdecznie Zapraszamy!

plakat a4 - do gazety.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów