Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Stare Siołkowice - członkiem Sieci Najciekawszych Wsi

Stare Siołkowice, gm. Popielów jako jedna z dziesięciu wsi w Polsce jest członkiem Sieci Najciekawszych Wsi. Od lat mieszkańcy z sukcesem angażują się w rozwój tej wsi, za co bardzo dziękujemy.:)

Stare Siołkowice, w sąsiedztwie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Jest plac zabaw NIVEA, siłownia zewnętrzna, mini ZOO i strzeżone kąpielisko. Są trasy rowerowe oraz możliwość wypożyczenia roweru. Warta zobaczenia jest Izba Pamięci Jakuba Kani.Znajduje się tam bogaty zbiór dzieł z prywatnego księgozbioru Józefa Macioszka, mieszkańca Starych Siołkowic, ale również pomnik popiersia Jakuba Kani.

Zapraszamy na stronę http://siecnajciekawszychwsi.pl/17/1/stare-siolkowice.html?fbclid=IwAR0a1uK1TZ2kFvPcuMrd5J05kRiBwo-KyhbNhWuMzmkwbJ7T-YlPi4yDohI gdzie znajduje się więcej ciekawych informacji. 

Obecnie na certyfikację oczekuje Zagwiździe- wieś gm. Murów, które również zakwalifikowało się do Sieci Najciekawszych Wsi w Polsce.

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów