Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Jubileuszowy X Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej - ostatni dzień zgłoszeń

Jubileuszowy Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej pn. "Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku" odbędzie się 12 października 2019 r. w Namysłowskim Ośrodku Kultury w Namysłowie.

Pragniemy przypomnieć, że dziś (tj. 4 października) przypada ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa. 

Zapraszamy do zapoznawania się z naszą płytą - http://stobrawskiszlak.pl/1017/piosenki-autorskie-promujace-walory-kulturowe-przyrodnicze-i-historyczne-piosenki-z-naszej-plyty.html i śpiewnikiem - http://stobrawskiszlak.pl/download/attachment/6323/spiewnik-2017.pdf, gdzie znajdują się autorskie piosenki promujące obszar LGD, jak również z galerią zdjęć z poprzednich Festiwali - http://stobrawskiszlak.pl/547/1988/galeria.html

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów