• EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Wyniki Jubileuszowego X Stobrawskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej "Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku",

Jubileuszowy X Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej "Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku", który odbył się 12 października 2019 roku w Namysłowskim Ośrodku Kultury w Namysłowie już za Nami - poniżej prezentujemy wyniki Festiwalu.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom!

Dziękujemy Jury za wykonaną pracę.

Podziękowania składamy również dyrektorowi oraz współpracownikom Namysłowskiego Ośrodka Kultury w Namysłowie.

Na zdjeciu poniżej zwyciężcy nagrody Grand Priz wraz z p. Prezes LGD Jadwigą Kulczycka. Reszta zdjęć z Festiwalu będą dostępna na naszej stronie już w tym tygodniu!

--

Grand Prix Festiwalu zdobyła piosenka "Kilka ważnych spraw" wykonana przez zespół "Latika"

Kategoria kompozycja własna:

I miejsce - Lena Kansy Budzicz za piosenkę "Stobrawska Baśń"

II miejsce - zespół "Kubusie" za piosenkę "Przedszkolaki na Stobrawskim Szlaku"

III miejsce - zespół "Ósma rano" za piosenkę "Stobrawskie świtanie"

Wyróżnienie - zespół "Papa Bafi" za piosenkę "Czas na Stobrawski Szlak"

Wyróżnienie - duet Małgorzata Kulińska i Małgorzata Wolszon za piosenkę "Jestem Stąd"

Wyróżnienie - zespół "Łubniańskie Przedszkolaki" za piosenkę "Nasz Stobrawski las"

Wyróżnienie - Anna Buchta za piosenkę "Stobrawskie Anioły"

Wyróżnienie - zespół "PAX" za piosenkę "Stobrawski wiatr"

Kategoria solo 3-6 lat:

I miejsce - Michał Prus za piosenkę "Zielonym Szlakiem Jasia i Małgosi"

kategoria zespół 3-6 lat:

I miejsce - zespół Łubniańskie Przedszkolaki za piosenkę "Wycieczka"

II miejsce - zespół "Kubusie" za piosenkę "Zielonym Szlakiem Jasia i Małgosi"

kategoria solo 7-9 lat:

I miejsce - Nina Przychodzeń za piosenkę "Stobrawska Ziemio"

II miejsce - Blanka Kłembicka za piosenkę "Stobrawska Ziemio"

III miejsce - Natasza Andruszków za piosenkę "Stobrawski Zielony Szlak"

kategoria zespół 7-9 lat:

I miejsce - duet Jan i Zuzia za piosenkę "Stobrawa"

kategoria solo 10-12 lat:

I miejsce - Marta Kossak za piosenkę "Przebudzenie"

II miejsce - Roksana Wesołowska za piosenkę "Stobrawa"

III miejsce - Wiktoria Nowak za piosenkę "Gwiazdka w Borach"

Wyróżnienie - Karolina Witek za piosenkę "Jesienią w Stobrawskim Parku"

kategoria zespół 10-12 lat:

I miejsce - zespół "Karłowickie Nutki" za piosenkę "Przystanąć choć raz"

II miejsce - duet Liliana Koziol i Blanka Kołodziej za piosenkę "Opolskie słodkości"

kategoria solo 13-17 lat:

I miejsce - Hanna Szkudlarek za piosenkę "Stobrawski Szlak"

II miejsce - Olga Mikołajczyk za piosenkę "Stobrawski Szlak"

III miejsce - Anna Bola za piosenkę "Natury Skarb"

Wyróżnienie - Patrycja Wesołowska za piosenkę "Stobrawski wędrowiec"

Wyróżnienie - Anna Koschny za piosenkę "Droga do Stobrawskiego"

kategoria zespół 13-17 lat:

I miejsce - zespół "Cztery Żywioły" za piosenkę "Ruszaj ze mną na Stobrawski Szlak"

II miejsce -zespół "EKSPRESJA" za piosenkę "Pory Roku"

II miejsce - zespół "Little Sunflowers" za piosenkę "Przystanąć choć raz"

kategoria solo dorośli:

I miejsce - Alicja Wrzosek za piosenkę "Stobrawska poezja"

II miejsce - Daria Maryszczak za piosenkę "Do nieba"

III miejsce - Halina Niciecka za piosenkę "Przebudzenie"

Wyróżnienie - Daria Maryszczak za piosenkę "Stobrawski pejzaż"

kategoria zespół dorośli:

I miejsce - zespół Sunflowers za piosenkę "Stobrawska ballada"

II miejsce - zespół Luzacy za piosenkę "Zabiorę Cię właśnie tam"

72102052_495791511261246_7026312719523381248_n.jpeg

72468709_440799403454995_196392280167284736_n.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów