Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Zamek Bożejów

Zamek Bożejów, położony w Stobrawskim Parku Krajobrazowym, został zbudowany w 1801 r przez niemiecką arystokrację. Budynek przeszedł przebudowę ok. 1911 r. ,po wojnie posiadłość uległa dewastacji. W latach 2014-2018 została gruntownie wyremontowana przez rodzinę Garack, zachowując swój niepowtarzalny klimat myśliwski.

Obecnie Zamek dysponuje trzema różnymi salami do organizacji przyjęć okolicznościowych i konferencji. Największa sala znajduje się w przylegającej do zamku “Kuźni” i może pomieścić do 150 osób.  Nad nią znajduje się 15 pokoi hotelowych, 2 i 3 osobowych. W głównym budynku znajduje się sala zamkowa. To pięknie urządzone, kameralne miejsce, które może pomieścić do 35 osób. Na najwyższym piętrze Zamku znajduje się zamkowy Pub, inspirowany filmem “Ojciec Chrzestny”. To miejsce może pomieścić około 60 osób i idealnie sprawdzi się na urodziny czy wieczór kawalerski/ panieński. W głównym budynku Zamku znajduje się również wiele pokoi hotelowych, które mogą pomieścić od 2 do nawet 8-9 osób. W sumie obiekt jest w stanie przenocować do 100 osób, przez co stanowi idealne miejsce do organizacji konferencji, wyjazdów firmowych lub integracyjnych. Ponadto, Zamek dysponuje również strefą SPA, która znajduje się w klimatycznych podziemiach głównego budynku i składa się z 2 suchych saun, ruskiej bani, jacuzzi z hydromasażem oraz sali fitness.

Szczególnie pragniemy Państwa zaprosić do nowego wnętrza jakim jest Pub urządzony w klimacie lat 20. Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych i klimatycznych miejsc w obiekcie. To idealne miejsce na organizację urodzin, konferencji, spotkania firmowego czy wieczoru kawalerskiego/panieńskiego. Główne atuty tego miejsca to przede wszystkim w pełni wyposażony gastronomicznie bar, świetne nagłośnienie oraz kula dyskotekowa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty pod nr tel 667 920 604 lub manager@bozejow.pl 

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów