Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek

Joanna Hofbauer, mieszkanka gminy Namysłów, właścicielka firmy ,,TorcikArt". Uczestniczka oraz laureatka Naszego ,,słodkiego festiwalu". Podczas III Międzynarodowego Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek zajęła II miejsce w kategorii: kościoły. Natomiast podczas IV Międzynarodowego Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek zajęła I miejsce w kategorii: zamki, pałace, dworki. Jedną z nagród, którą otrzymała za zajęcie I miejsca był pobyt dla dwóch osób w Pałacu Sulisław. Pałac Sulisław to jeden z wielu sponsorów Naszego Festiwalu. To pięciogwiazdkowy hotel, do którego bardzo serdecznie zapraszamy. Pałac to przepiękne miejsce, położone w cichej, spokojnej okolicy- idealne miejsce na odpoczynek. 

Pragniemy wspomnieć, że Pałac Sulisław został wykonany w słodkiej formie podczas III Międzynarodowego Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek. Wykonała go Lucie Chlipkova, która zajęła II miejsce w kategorii: tort duży 3D. 

Kochani zapraszamy Was do udziału w V Międzynarodowym Festiwalu Tortów, Ciast i Ciasteczek. Na laureatów czekają cenne nagrody i niezapomniane wrażenia z takich pobytów. :)

Zapraszamy do odwiedzenia:

- Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek:

https://www.facebook.com/miedzynarodowyfestiwaltortowciasticiasteczek/?eid=ARBLFzxLxoa6wjY6BVd2xlKaUXqgTLTkWt_KWOalHD42ff8Gv06OFxmpsf9oDxv2N6ju6LIWJ0FD_qbE  

- TorcikArt: 

https://www.facebook.com/TorcikArt/?__xts__[0]=68.ARB9IhrrldKbeKPmfPCULrFSstc7ChPDgMpWvZu3g32IqDddDNptkpUYg03eLXpxp2DR3Bv3iDhL_S_BhBV0bkRynqKZSx18A_I1dMOiUB-xW077auOuVxHIiGFL57IiVJhz975WcgAAZhWTy1JEbm71zGsxIpHYil3mylZd9LLtdWVq5j07oI9gURpCILkxylqtk8pG8wcbohz0p0qZMv-ywAsznCP_AiLub5HOw1K0eHr9WMrDjdqrhVdXqbOqZNi9dA6vGlZcIe6mXrs7lWwnz0Prrr9rKK0vS5VJ6iRMnrwi4YiACuD1JUqqruu7SYW3cIgc7qqrVgwXOp2_D1wHaAW3

- Pałac Sulisław:

https://www.palacsulislaw.pl/ 

https://www.facebook.com/PalacSulislaw/

 

 

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów