Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Wiosenna akcja Polska Zobacz Więcej- Weekend za pół ceny

W imieniu Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej zachęcamy zainteresowane osoby do dołączenia do Ogólnopolskiej akcji Polskiej
Organizacji Turystycznej pn. *„Polska Zobacz Więcej- Weekend za pół ceny”*. Obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń do wiosennej edycji akcji.

Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Dla branży to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby gości i reklama własnych usług – to efekty, obok których nie można przejść obojętnie. Zadowolenie partnerów i wrażenia turystów z sześciu dotychczasowych edycji są tego najlepszym dowodem.

W tej edycji akcja promowana będzie także na 10 rynkach zagranicznych, w tym na targach ITB w Berlinie!

Zgłoszenia są przyjmowane do 31 stycznia 2020r.

Więcej informacji na stronie: https://polskazobaczwiecej.pl/

 

akcjaPZW2020.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów