Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020

Serdecznie Państwa zapraszamy na  VII edycję Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), która będzie miała miejsce od 5 do 7 czerwca 2020 r. Tegoroczna edycja jest poświęcona następującym tematom i grupom docelowym: pierwszy dzień 5.06.2020 r. skierowany jest do dzieci, młodzieży i studentów. Kolejne dwa dni (6-7.06.2020 r.) związane są ze sportem, turystyką, miejską zabawą. Nie wyklucza to jednak udostępnienia projektów o innym charakterze. Przykładowo dzień otwarty może polegać na udostępnieniu ze zniżką lub za darmo codziennej oferty, organizacji specjalnego wydarzenia, konkursów, pokazów naukowych, gier miejskich itp.

 Aby zgłosić udział w akcji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji www.dniotwarte.eu. Na tej stronie znajdą Państwo również regulamin DOFE. Rejestracja wydarzeń do Dni Otwartych potrwa do 31.03.2020 roku.

Na 7 czerwca br. planowany jest natomiast finał DOFE na Zamku w Mosznej, który połączony będzie z obchodami święta województwa opolskiego. Finał będzie miał charakter imprezy plenerowej. Wzorem ubiegłego roku zostanie zorganizowane miasteczko europejskie, w tym miasteczko PROW i RYBY.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

 

 

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów