Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Spotkanie online w spr. tarczy antykryzysowej dla NGO.

Na jakie wsparcie można liczyć teraz? Gdzie konkretnie są pieniądze dla organizacji pozarządowych w ramach działań tarczy antykryzysowej?

Fundacja Kwitnące Talenty zaprasza wszystkie osoby zainteresowane, które działają społecznie, wolontariuszki i wolontariuszy, osoby działające w organizacjach pozarządowych.  

Spotkanie opolskiego trzeciego sektora online odbędzie się we wtorek 12-go maja od 19:00 do 20:30. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prelegentami na spotkaniu będą: Beata Skorupińska - księgowa i doradca ngo oraz Tomasz Kwiatek - wicedyrektor PUP Opole. 

Spotkanie moderować będzie Piotr Koziol, prezes Fundacji Kwitnące Talenty oraz twórca Talentowni. 

Opolski trzeci sektor online jest kontynuacją zapoczątkowanego w 2019 roku cyklu działań wspierających opolski trzeci sektor w Talentowni. Tym razem w przestrzeni wirtualnej. W odpowiedzi na aktualne potrzeby. Każda osoba, która zgłosi chęć udziału, zapisze się w formularzu otrzyma maila z informacją o danych technicznych oraz linka do spotkania. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Mail zostanie przesłany do wtorku (12-go maja) do godziny 17:00. Zapisy na wydarzenie możliwe tylko do wtorku (12-go maja) do godziny 16:00. 

 
Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów