Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu "Szlakiem historii, przyrody i kultury"- Ratusz w Namysłowie

Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do odwiedzin Naszego niesamowitego Centrum Produktu Turystycznego i Kulturowego "Stobrawski Zielony Szlak"! Zarówno turyści jak i mieszkańcy są u Nas mile widziani :) Bardzo chętnie przedstawimy Państwu walory historyczne, przyrodnicze oraz kulturowe Naszego obszaru. Ale nie tylko, na Naszym obszarze znajduje się również wiele atrakcji, rozwiązań na spędzenie wolnego czasu.

Kontakt:
Prezes Stowarzyszenia - Jadwiga Kulczycka
numer tel. 723 974 261

"Ratusz w Namysłowie jest murowany z cegły, otynkowany, na rzucie przypominającym literę L. Budynek główny jest dwupiętrowy. Wieża w dolnej części - kwadratowa, w górnej - ośmioboczna, przejście w ośmiobok zaopatrzono w późnogotyckie pinakle (sterczyny). Baniasty, ośmioboczny hełm wieży pochodzi z baroku, obity jest miedzianą blachą i zwieńczony chorągiewką."
I Ty przeżyj niepowtarzalną przygodę na Stobrawskim Zielonym Szlaku!

6078753.jpeg

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów