Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Z cyklu „Zapraszamy na Stobrawski Zielony Szlak” -

Dworek pod Lasem to nowoczesny, klimatyzowany kompleks, składający się z dwóch sal balowych.
Wymarzone miejsce do organizacji zarówno dużych uroczystości jak i kameralnych bankietów.
Przyjęcie weselne w Dworku Pod Lasem to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, ciszę i bliskość natury. Zapewniają Państwu wyśmienitą kuchnię i profesjonalną obsługę rodzinnych uroczystości. Przestronna restauracja została specjalnie zaprojektowana do organizacji udanych przyjęć nawet dla 180 gości.
Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, dzięki czemu zawsze jest idealny klimat do rodzinnego spotkania. Wystrój otoczenia, w którym będą mieli Państwo okazję spędzić cudowne chwile, może być dostosowany do indywidualnych wymagań.
Restauracja to smakowa wizytówka regionu. Wśród serwowanych dań odnajdą Państwo zarówno te od lat sprawdzane przez nich samych, jak i nowe spojrzenie na współczesną kuchnię. Gości restauracji zapraszają do suto zastawionych stołów z najsmaczniejszymi specjałami polskiej i światowej kuchni. Doświadczeni kucharze szczególną uwagę przywiązują do starannego doboru produktów, którymi przyjmują każdego Gościa Dworku Pod Lasem.

Nocleg:
Doskonale wiedzą jak ważne jest zapewnienie Gościom komfortu zarówno w trakcie, jak i po przyjęciu. W ofercie znajdują się pokoje noclegowe, które są idealnym miejscem na odpoczynek po hucznej zabawie do białego rana. Noc spędzona w klasycznie urządzonym pokoju o hotelowym standardzie pozwoli zrelaksować się i nabrać nowej energii. W każdym pokoju znajduje się nie tylko wygodne miejsce do spania, ale także telewizor z dostęp do telewizji satelitarnej i w pełni wyposażona łazienka. Każdy pokój dysponuje również połączeniem z WiFi.

Catering:
Wszystkim, którzy zasmakowali naszej wyjątkowej kuchni, oferują skorzystanie z usługi cateringu. Zapewniają pełne zaplecze gastronomiczne m.in. spotkań biznesowych i szkoleń, które wymagają starannej obsługi na najwyższym poziomie. Powierzając realizację cateringu, mają Państwo pewność, że całe wydarzenie przebiegnie bez problemów, a Goście długo będą wspominać profesjonalne zaplecze i pyszne jedzenie. Catering polecają także na rodzinne spotkania organizowane w domowym zaciszu. Zamówione jedzenie odciąży Państwa w trakcie przygotować, a w dniu uroczystości pozwoli w pełni skupić się na Gościach.

Źródło: http://www.podlasem.opole.pl/

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów