Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak na warsztatach kulinarnych "Gotuj z natury"

W dniu 04.07.2020 r. pracownicy Biura Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak wraz z Panem Łukaszem Kołodziejem - właścicielem Portalu Opowiecie.info brali udział w warsztatach kulinarnych "Gotuj z natury " w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzeniu Małym.

Warsztaty poprowadził Patryk Buchta z Jełowej, właściciel firmy Pracownia Smaków, który szkolił się w restauracjach na terenie Polski, Hiszpanii i Szwajcarii, między innymi tych nominowanych do prestiżowej gwiazdki Michelin. Młody kucharz jest nie tylko uczestnikiem wielu konkursów, ale także autorem cyklu i kanału filmowego „Z natury do kuchni”.

Kurs składał się z dwóch części. Podczas pierwszej uczestnicy przygotowywali potrawy, a w trakcie drugiej robili desery. Pomiędzy nimi znalazło się miejsce na przerwę, podczas której można było zdegustować swoje dania i wypić kawę.

Zapraszamy  do fotogalerii :)

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów