Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

"Budowa nowoczesnego zewnętrznego placu do jazdy konnej" - Klub Sportów Konnych Volmar Smarchowice Wielkie

Szanowni Państwo już są widoczne efekty realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju.
W zeszłym roku Klub Sportów Konnych Volmar Smarchowice Wielkie złożył w Stowarzyszeniu LGD Stobrawski Zielony Szlak wniosek w ramach przedsięwzięcia "Rozwój wielofunkcyjnej i nowoczesnej infrastruktury sportowo - rekreacyjnej i kulturalnej oraz miejsc spotkań" na operację pn. "Budowa nowoczesnego zewnętrznego placu do jazdy konnej".
W ramach projektu powstał najnowocześniejszy zewnętrzny plac do jazdy konnej w innowacyjnym systemie EBBE UND FLUT (przepływ - odpływ), system ten jednocześnie odprowadza wodę deszczową z placu, by ponownie nią nawadniać podczas dni suchych.
Cieszy nas fakt, że realizacja operacji odbyła się dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w ramach naboru na realizację przedsięwzięcia "Rozwój wielofunkcyjnej i nowoczesnej infrastruktury sportowo - rekreacyjnej i kulturalnej oraz miejsc spotkań" ogłoszonego w Stowarzyszeniu LGD Stobrawski Zielony Szlak w zeszłym roku. Widoczne wskaśniki rezultatu Lokalnej Strategii Rozwoju LGD w terenie w przełożeniu na projekty to efekt wspólnej pracy LGD oraz beneficjentów.
 
 

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów