Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

"Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2020"

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji "Dni otwarte Funduszy Europejskich".


W tym roku będzie miała ona  formę wyłącznie online na specjalnie do tego stworzonej stronie dniotwarte.eu. Na utworzonej stronie pojawią się wirtualne spacery, szkolenia online, webinaria i wiele innych atrakcji. Kulminacyjnym momentem Dni Otwartych będzie weekend w dniach 25-27 września 2020 r.


W ramach tegorocznego wydarzenia planuje się przeprowadzenie dwóch konkursów - dla beneficjentów oraz wszystkich mieszkańców. W obu przypadkach zadanie konkursowe będzie polegało na nagraniu krótkiego, amatorskiego filmiku promującego projekt (dla beneficjentów) lub pokazującego zmiany jakie zaszły w najbliższym otoczeniu dzięki funduszom europejskim. Tegoroczna edycja jest doskonałą okazją do zaprezentowania efektów wdrażania PROW w naszym województwie.
Dlatego gorąco zachęcamy o przekazanie gotowych materiałów video prezentujących realizację projektów dofinansowanych z UE do dnia 6 sierpnia 2020 r. na adres e-mail:lgd@stobrawskiszlak.pl

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów