Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Salonik Magda M - film promujący!

Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak prezentuje!

W ramach tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich został ogłoszony konkurs dla beneficjentów oraz mieszkańców polegający na nagraniu krótkiego, amatorskiego filmiku promującego projekt lub pokazującego zmiany jakie zaszły w najbliższym otoczeniu dzięki funduszom europejskim.

Jeden z Naszych beneficjentów - Day Spa Salonik Magda M Magdalena i Lech Mróz s.c. - wziął udział w konkursie i przedstawił gotowy materiał video prezentujący realizację projektu dofinansowanego z UE.

Cieszy nas fakt, że zakup sprzętu do saloniku był możliwy dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w ramach naborów ogłoszonych w Stowarzyszeniu LGD Stobrawski Zielony Szlak. Widoczne wskaźniki rezultatu Lokalnej Strategii Rozwoju LGD  w przełożeniu na projekty to efekt wspólnej pracy LGD oraz beneficjentów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia przepięknego saloniku i skorzystania z oferowanych usług! 


Zapraszamy również do obejrzenia konkursowego filmu, w którym zostaną Państwo oprowadzeni po Saloniku Magdy M: https://www.youtube.com/watch?v=_r9NiH0ih54&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1VuIxBnCgeXEKzsRUS-czrdwgF1nifNFahWxbQD_I6rkWfuZOfs7pUHWE

MagdaM.png

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów