Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

"Opolskie ze smakiem" - strona internetowa poświęcona opolskim kulinariom

Szanowni Państwo, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego trwają prace nad uruchomieniem strony internetowej poświęconej opolskim kulinariom „Opolskie ze smakiem”. Głównym jej elementem jest interaktywna mapa, za pomocą której możliwe będzie wyszukanie informacji nt. produktów lokalnych, producentów  czy restauracji działających na terenie województwa opolskiego. Mapa ujmuje już produkty, podmioty wpisane do sieci Dziedzictwa Kulinarnego Województwa Opolskiego, Szlaku kulinarnego „Opolski Bifyj”, czy rekomendowane przez OLGR „Opolszczyzna” jak również te, które zostały zgłoszone na spotkaniach poświęconych kulinariom. 
Zachęcamy Państwa do zgłaszania kolejnych produktów czy restauracji działających na terenie Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak, rekomendowanych do ujęcia na przedmiotowej mapie. Proszę o przekazanie informacji, które należy wysłać na adres Stowarzyszenia, w następującym układzie: nazwa produktu/producenta/restauracji, o produkcie/o producencie/o restauracji, dane teleadresowe/email, nr telefonu/ godziny otwarcia/informacja nt. dostępności produktu. Zgłoszenie należy przesłać do dnia 07.09.2020 r.

Adres e-mail Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak: lgd@stobrawskiszlak.pl

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów