Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Monitoring i ewaluacja wskaźników LSR - Marta Wojczyszyn - zobacz jak się zmieniło!

Pani Marta Wojczyszyn - Beneficjentka Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak, która w 2016 roku podjęła decyzję o skorzystaniu ze środków unijnych i złożyła wniosek na otwarcie własnej działalności gospodarczej. W wyniku oceny zostało jej przyznane dofinansowanie w wysokości 50 000,00 zł na operację pn. "Utworzenie firmy cateringowej - mała gastronomia".

Panią Martę mogą Państwo kojarzyć z programu „To się opłaca”, w którym mieliśmy okazję gościć jak również opowiadać wraz z innymi uczestnikami o naszym wspaniałym Stobrawskim Zielonym Szlaku. Pani Marta podzieliła się historią o swoich początkach z działalnością gospodarczą oraz środkami unijnymi.

Fragment programu "To się opłaca" - MP4To się opłaca na Stobrawskim Zielonym Szlaku2.mp4 (36,95MB)

Dzisiaj pytając co u Pani Marty, możemy dowiedzieć się, że jej firma prężnie działa zatrudniając już ponad 10 osób. Utworzona została nowa strona https://fit-dieta.pl/ , dzięki której możemy się dowiedzieć, iż dostarczają "pudełka" już do Wrocławia, Brzegu, Jelcza-Laskowice oraz Oławy. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy chcą zmienić nawyki żywieniowe, postanowili wprowadzić usługę cateringu dietetycznego. Ich zaletą jest 20 letnie doświadczenie w gastronomii oraz współpraca z dietetykiem klinicznym, co owocuje przy tworzeniu menu cateringowemu. Dzięki temu otrzymujecie Państwo 5 posiłków odpowiednio zbilansowanych pod kątem mikro i makro składników, które przygotowane są z najwyższej jakości produktów od lokalnych dostawców. W Fit-Dieta dostajesz wszystko na tacy – w gotowym boxie. Otwierasz, odgrzewasz i jesz – to takie proste!

Widoczne wskaźniki rezultatu Lokalnej Strategii Rozwoju LGD w przełożeniu na projekty to efekt wspólnej pracy LGD oraz beneficjentów.

Gratulujemy rozwoju i życzymy dalszych sukcesów Pani Marcie!

Zachęcamy również do skorzystania z proponowanych usług.

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów