Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Gotuj na Stobrawskim Zielonym Szlaku - Pierwszy odcinek na kanale "Z natury Do kuchni" już dostępny!

  

Ruszyliśmy pełną parą z naszym kanałem kulinarnym "Z natury Do kuchni", którego celem jest m.in.promowanie lokalnych producentów obszaru LGD Stobrawski Zielony Szlak.

Jest już dostępny pierwszy odcinek, gdzie gościliśmy w gminie Świerczów - na Stobrawskim Zielonym Szlaku i odwiedziliśmy znakomite sady pana Józefa Rogalskiego.

A to wszystko za sprawą Patryka Buchty, który czaruje pyszne i cieszące oko potrawy. Wielkie brawa składamy również panu Józefowi Rogalskiemu z Kółka Rolniczego w Świerczowie - okazało się że świetnie radzi sobie w kuchni oraz z uprawą Derenia.

Zapraszamy do obejrzenia! https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=3QV8ynYWh9I

 
Zapraszamy do udostępniania, subskrybowania, promowania naszego kanału, a przede wszystkim korzystania z naszych receptur!
 
Jak również zapraszamy lokalnych producentów z obszaru LGD do współtworzenia naszego kanału kulinarnego "Z natury Do kuchni". Wypełniony formularz zgłoszeniowy (DOCXformularz zgłoszeniowy - 01.07.docx (58,40KB)) można wysłać na adres mailowy lgd@stobrawskiszlak.pl
 
Już niedługo kolejne odcinki!
Pomysł i prowadzenie - Patryk Buchta 
\Współpraca- LGD Stobrawski Zielony Szlak
Gość odcinka - Józef Rogalski
Produkcja - Matyjak Studio
Make up - Charlotte Karolina Świerc
Wypożyczenie sprzętu - ELEKTRO-SERWIS
Współpraca medialna - Opowiecie.info
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
kanał kulinarny odc. 1.png
Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów