Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

LGD na imprezie lokalnej pn. "Od Jeziora do Jeziora" oraz dożynkach w gminie Domaszowice

W dniu 11.09.2021 r. w ramach realizacji Planu Komunikacji na 2021 rok, LGD wzięło udział w imprezie lokalnej tj. w VI edycji Biegu „Od Jeziora Do Jeziora”.

Na naszym stoisku budowałyśmy pozytywny wizerunek LGD oraz LSR. Poinformowałyśmy potencjalnych beneficjentów o LSR, jej głównych celach zasadach przyznawania dofinansowania, kryteriach oceny projektów oraz tych operacji, a także promowałyśmy nasz obszar. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, zarówno u  dorosłych jak i u dzieci.

Szczególnym obiektem zainteresowania dzieci była nasza wielkoformatowa gra z czego bardzo się cieszymy!

Prezes Stowarzyszenia Jadwiga Kulczycka oraz Specjalista ds. animacji lokalnej, promocji i współpracy Natalia Kubowicz oraz Beneficjentka LGD Marta Wojczyszyn wzięły udział w biegu na 300m w kaloszach. Dodatkowo Pani Jadwiga Kulczycka wzięła udział w marszu Nordic Walking na 5 km. Było zabawnie i aktywnie. :)

W tym dniu Gmina Domaszowice zorganizowała również Dożynki Gminne, na które zostaliśmy zaproszeni. W wydarzeniu udział wzięła Natalia Kubowicz jako Specjalista ds. animacji lokalnej, promocji i współpracy. Podczas dożynek Natalia Kubowicz oceniała wraz z pozostałymi członkami komisji korony dożynkowe.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w tych wydarzeniach. 

 

 

 

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów