Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

DotlenieniRun 2022 – Drzewo i Woda

W niedzielę (27 marca) w Skarbimierzu Osiedle (woj. opolskie, powiat brzeski) odbędzie się impreza sportowo-ekologiczna DotlenieniRun 2022 – Drzewo i Woda organizowana przez Fundację Rozwój i start-up społeczny Dotlenieni.org. Dla uczestników biegu przygotowano dwie certyfikowane trasy na dystansach 5 i 10 km. Start zaplanowano na godz. 11:00.

 

Zapisy online: https://tiny.pl/9f7kq

Zapisywać się można również w biurze zawodów w dniu imprezy – aż do osiągnięcia limitu uczestników.

 

Poznaj naszą trasę: https://tiny.pl/95s56

 

Pakiet startowy:

Każda osoba, która zgłosi się do biegu i uiści stosowną opłatę, otrzyma pakiet startowy. W jego skład wchodzą:

- butelka filtrująca

- pamiątkowy medal DotlenieniRun,

- obiad (do wyboru posiłek mięsny lub wegetariański),

- kawa, herbata i woda,

- pakiet gadżetów od sponsorów,

- Wirtualne Drzewo, które Dotlenieni zamienią na prawdziwe podczas jednej z akcji tworzenia nowych zielonych przestrzeni w Polsce.

DR2022.jpeg

Wszystkich fanów aktywnego wypoczynku – sportowców, profesjonalistów, amatorów, osoby chcące zacząć swoją przygodę z bieganiem – zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, które jest zarazem akcją ekologiczną, bo organizatorzy zobowiązali się posadzić jedno drzewo za każdego biegacza, który weźmie udział w zawodach.

 

DotlenieniRun to inicjatywa, która ma na celu zachęcenie miłośników aktywnego spędzania czasu do wspólnego biegu i świętowania Światowego Dnia Wody. Zapraszamy do udziału w imprezie fanów sportu, ale też wszystkich tych, którzy na co dzień go nie uprawiają, a chcą zacząć swoją przygodę
z bieganiem. Nie liczy się wynik, chociaż nic tak nie mobilizuje, jak rywalizacja w duchu fair play. Oprócz nagród dla najszybszych biegaczy organizatorzy przewidzieli również atrakcyjne upominki, które zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników biegu. Nie musisz być zatem rekordzistą Polski na 10 km, żeby coś wygrać.

Biegniemy po to, aby odetchnąć świeżym powietrzem, ale też po to, aby zrozumieć, dzięki czemu możemy się nim cieszyć. Chcemy podczas naszej imprezy informować ludzi o różnych problemach związanych z ekologią, w szczególności o oszczędzaniu wody i tworzeniu nowych terenów zielonych. Jako organizatorzy tego wydarzenia zobowiązujemy się też do posadzenia jednego drzewa za każdego uczestnika biegu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji – mówi Marek Kołkowski z Fundacji Rozwój.

Impreza została objęta patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego i Wójta Gminy Skarbimierz. Więcej informacji na temat biegu znaleźć można na facebookowym wydarzeniu „DotlenieniRun – Drzewo
i Woda": https://tiny.pl/94nvf

 

Do zobaczenia 27 marca na linii startu!

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów