Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

LGD na drugiej edycji Bożejowskiej Dyszki czyli biegu i marszu na 10 km w Bożejowie.

W dniu 9.04.2022 r. m.in.w ramach realizacji Planu Komunikacji na rok 2022. LGD uczestniczyło w drugiej edycji Bożejowskiej Dyszki czyli biegu i marszu na 10 km w Bożejowie!

Trasa zawodów prowadziła przez malownicze lasy w okolicy Zamku. Nie zabrakło sportowych emocji, rywalizacji i pięknych widoków.

Z dumą informujemy,iż w marszu na 10 km udział wzięła pracownica LGD Natalia Kubowicz i świetnie poradziła sobie na tak trudnej trasie. LGD było partnerem wydarzenia w ramach partnerstwa ufundowało nagrody uczestnikom wydarzenia.

Na stoisku LGD informowaliśmy potencjalnych beneficjentów o LSR, jej głównych celach i zasadach przyznawania dofinansowania , kryteriach oceny projektów oraz operacji, a także promowaliśmy nasz obszar. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, zarówno dorosłych jak i dzieci.

Dziękujemy Członkowi Zarządu Panu Norbertowi Słabikowi i Walentynie Witkowskiej przewodnicząca Komisji Rewizyjnej, za pomoc w przygotowaniach stoiska LGD w tym wydarzeniu.

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów