Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Festiwal KGW "Polska od Kuchni"!

W dniu 10.07.2022 r. na opolskim rynku odbył się festiwal kulinarny ''Polska od Kuchni''. Przedstawicielki kilkudziesięciu kół gospodyń wiejskich przygotowały dla mieszkańców tradycyjne dania wiejskie, oparte na przekazywanej z pokolenia na pokolenia recepturze. Uczestnicy festiwalu mieli również okazję przyglądać się zmaganiom KGW w kilku kategoriach konkursowych – kulinarnym, artystycznym, Miss Wdzięku oraz konkurs kobiety gospodarnej i wyjątkowej. W wydarzeniu wzięła udział Prezes Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak - Jadwiga Kulczycka. Nie zabrakło również Pani Danuty Majewskiej - członka Stowarzyszenia LGD Stobrawski Zielony Szlak. 

Z obszaru LGD Stobrawski Zielony Szlak udział wzięło: KGW Brzozowiec, KGW Włochy, KGW Stylove z Rybnej, KGW Grodziec. Część z nich nie wróciła z pustymi rękami :))

Cieszymy się razem z Wami i życzymy dalszych sukcesów. 

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów