Logo WCAG
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 813
W tym miesiącu: 35608
Wszystkich odwiedzin: 6759840
Kalendarz wydarzeń
Kliknij datę
Zapisz się do newslettera

Data publikacji: 15-05-2013 14:08 Opublikował: 

Rekrutacja do projektu współfinansowanego z EFS - PO KL 7.1.1. „Aktywne Pokojanki”

Informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pokoju od maja 2013 r. prowadzi nabór do projektu systemowego realizowanego w ramach Programu  Operacyjnego Kapitał Ludzki pn "Aktywne Pokojanki”

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych i długotrwale bezrobotnych, bądź rolników, zamieszkałych na terenie Gminy Pokój, korzystających ze świadczeń Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pokoju.

Uczestnicy projektu uzyskają wsparcie ze strony doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, pracowników socjalnych. Ponadto każdy z uczestników skorzysta ze szkoleń wynikających z ich zainteresowań i predyspozycji zawodowych podnoszących ich kwalifikacje oraz kompetencje zawodowe.

Jednym z celów szczegółowych projektu jest opracowanie i wdrożenie  kontraktów socjalnych z uczestniczkami projektu i udzielenie  im wsparcia finansowego w postaci zasiłków celowych i specjalnych zasiłków celowych przez okres 3 miesięcy od daty rozpoczęcia projektu tj. od czerwca 2013r.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji chętnych prosimy o kontakt z pracownikami socjalnymi Ośrodka Pomocy Społecznej w Pokoju ul. Sienkiewicza 5 Tel. 77 427 11 60

Powrót do poprzedniej strony »
Loading