Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Bajkolandia w Namysłwie już otwarta!

Szanowni Państwo - to już kolejne widoczne efekty realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. :)

W dniu 18.03.2023 r. w Namysłowie nastąpiło uroczyste otwarcie bawialni dla dzieci - Bajkolandii. My już skorzystaliśmy!

W Bajkolandii najmłodsi mogą skorzystać z "małpiego gaju", basenu z kulkami oraz z wielu innych dostępnych zabawek. Dorośli w tym czasie mogę oglądać swoje pociechy pijąc kawę. W swojej ofercie Bajkolandia również posiada organizację urodzin dla dzieci. 

Cieszy nas fakt, że realizacja operacji odbyła się dzięki dofinansowaniu uzyskanemu przez Panią Ewelinę Dzwoniarek w ramach naboru na realizację przedsięwzięcia Wsparcie dla podejmowania działalności gospodarczej ogłoszonego w Stowarzyszeniu LGD Stobrawski Zielony Szlak w zeszłym roku.

Widoczne wskaźniki rezultatu Lokalnej Strategii Rozwoju LGD w terenie w przełożeniu na projekty to efekt wspólnej pracy LGD Stobrawski Zielony Szlak oraz naszych wspaniałych i innowacyjnych beneficjentów. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

A miejsce, które prezentujemy jest dowodem na to, że co było w niemożliwe, stało się możliwe w LEADERZE!!

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów