Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn. "Śladem Zołajskiego Wodnika z gminy Popielów na Stobrawskim Zielonym Szlaku"

Gmina Popielów przystąpiła do realizacji projektu „Śladem Zołajaskiego Wodnika z gminy Popielów na Stobrawskim Zielonym Szlaku”. Pierwsze działanie odbędzie się 25 czerwca 2023 roku na „Kąpielisku Przystań Wodna" w Nowych Siołkowicach. Serdecznie wszystkich zapraszamy w imieniu organizatorów. Więcej szczegółów na plakacie.

plakat otwarcie lata - ostateczna wersja.jpeg

Operacja pn. „Śladem Zołajskiego Wodnika z gminy Popielów na Stobrawskim Zielonym Szlaku” mająca na celu zwiększenie atrakcyjności turystycznej i wykorzystanie zasobów przyrodniczo-kulturowych, została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania ,,Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałanie ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów