Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

LGD na koncercie w Kęszycach!!

17 września 2023 roku, o godzinie 17:00, odbył się niezapomniany koncert plenerowy w Kęszycach, w urokliwym miejscu znanym jako "Chata w lesie" Wojciech Gurgul

Gwiazdą wieczoru był Philip Bracken, a wydarzenie to przyciągnęło mieszkańców nie tylko z województwa opolskiego, ale także z różnych zakątków.

Jako prezes Lokalnej Grupy Działania Stobrawski Zielony Szlak miałam zaszczyt być jednym z zaproszonych gości na ten wyjątkowy koncert. Należy podkreślić, iż wydarzenie odbyło się w malowniczym sercu Stobrawskich Borów, otoczonym przyrodą i pięknem.

Atmosfera była niesamowita, a brawa publiczności nie miały końca. Koncert Philipa Brackena okazał się prawdziwą ucztą dla duszy i ciała. Muzyka rozbrzmiewająca w plenerze w połączeniu z otaczającą przyrodą stworzyły niepowtarzalny klimat, który wszyscy obecni na pewno na długo zapamiętają.

To wydarzenie pokazało, że muzyka potrafi jednoczyć ludzi i tworzyć niezapomniane chwile. Koncert plenerowy Philipa Brackena w "Chacie w lesie" w Kęszycach stał się nie tylko wyjątkowym muzycznym przeżyciem, ale również okazją do spotkania i integrowania się społeczności lokalnej i nie tylko.

Brawo dla organizatorów oraz sponsorów tak cudownego wydarzenia.

Prezes Stowarzyszenia Jadwiga Kulczycka

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów