Logo WCAG
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 703
W tym miesiącu: 24940
Wszystkich odwiedzin: 6790059
Kalendarz wydarzeń
Kliknij datę
Zapisz się do newslettera

Data publikacji: 09-06-2011 15:24 Opublikował: 

Aktualności Klucz do Optymizmu

nagl_czl.jpeg

kap_ludz.png stobr.png ue.png

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Człowiek-najlepsza inwestycja

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak , w okresie od 18 sierpnia 2010 roku do 30 czerwca 2011 realizuje projekt pt.” Klucz do Optymizmu”. Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Celem głównym projektu jest wzrost poziomu aktywności zawodowej 20 kobiet i 10 mężczyzn pozostających bez zatrudnienia poprzez wykorzystanie jednolitego procesu wsparcia obejmującego doradztwo i szkolenia na rzecz równego stopnia niezależności ekonomicznej kobiet i mężczyzna na obszarze powiatu brzeskiego i namysłowskiego.
Atutem projektu jest jego realizacja na wielu płaszczyznach, a w szczególności dopasowaniem kursów i szkoleń zawodowych na podstawie wskazań doradczyni zawodowej.
Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników którzy zdobyli i zdobędą formalne kwalifikacje i wiele praktycznych umiejętności które zwiększą ich szanse w poszukiwaniu zatrudnienia.
„Klucz” który zostanie przekazany w postaci nowych umiejętności i kwalifikacji dla wszystkich uczestników i uczestniczek projektu nie wątpliwie zaowocuje SUKCESEM!
Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak

Jadwiga Kulczycka
Jacek Płaczek

 

Informacja o składaniu ofert na przeprowadzenie szkoleń

strona klucz- gazeta -marzec.jpeg

 

Pobierz informacje o składaniu ofert na: Przeprowadzenie szkoleń podwyższajacych kwalifikacje uczestników i uczestniczek projektu "Klucz do Optymizmu"

PDFzapytanie ofertowe CAŁOŚĆ DO KLUCZA 28.02.2011.pdf (427,84KB)

Rozpoczęcie zajęć

12 listopada 2011 r. rozpoczynają się pierwsze zajęcia Projektu  współfinansowanego przez Unię Europejską  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pn. „Klucz do Optymizmu”. Właśnie w najbliższy piątek tj. 12 listopada pierwsza grupa wyjeżdża na 3 dniowe (12, 13, 14 XI 2010r.) warsztaty pn. Kuźnia Optymizmu.      Warsztaty mają na celu poprawę stanu psychicznego uczestników projektu, gdyż to właśnie niska samoocena oraz utrata poczucia kontroli nad własnym życiem są czynnikami utrudniającymi efektywne poruszanie się po rynku pracy. Warsztaty mają na celu podniesienie poziomu samooceny, zapobiegają depresji, uczą komunikacji interpersonalnej oraz wzmacniają własne atuty w poszukiwaniu pracy.

Warsztaty dla wzmocnienia efektów przeprowadzone zostają poza miejscem zamieszkania uczestników i uczestniczek w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym położonym w samym sercu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego Na obszarze działania Stowarzyszenia . To właśnie 25 ha łąk i stawów otoczonych dookoła lasami i dziką przyrodą sprawia wrażenie miejsca zapomnianego przez cywilizację, z dala od zgiełku, gdzie aura sprzyja relaksacji. Wymarzone miejsce na ucieczkę przed problemami życia codziennego. Zajęcia prowadzone będą przez  psychologa absolwenta Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Połączenie kadry prowadzącej, miejsca przeprowadzenia warsztatów oraz pozytywnego nastawienia grupy, z pewnością pozytywnie przełoży się na uzyskane efekty pracy.

Osoby do kontaktu:

Koordynator projektu – Elwira Szpajcher nr tel: 692350520
Asystent Koordynatora projektu – Beata Skalska nr tel: 693913415.
Mentor - Grupy nr 1 - Katarzyna Lewko Michalak  nr. tel. 693913415

www.stobrawskiszlak.pl w zakładce projekty
 

Pobierz informację o składaniu oferty na:

PDFOferta cenowa WŁAŚCIWA 06 11 2010 (1).pdf (276,65KB)

stopka_czl.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »
Loading