Logo WCAG
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 691
W tym miesiącu: 24928
Wszystkich odwiedzin: 6790047
Kalendarz wydarzeń
Kliknij datę
Zapisz się do newslettera

Data publikacji: 09-04-2014 11:42 Opublikował: 

Oferta Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Brzegu

PDF1.INFORMACJA DOT. SZKOLEŃ, DORADZTWA, STUDIÓW.pdf (358,94KB)
PDF2. STUDIA PODYPLOMOWE - SIATKA GODZIN.pdf (306,97KB)
Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Brzegu realizuje projekt z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Poddz. 2.1.1 PO KL. "Firma XXI wieku to ekologiczna firma". Oprócz w/w wsparć gwarantujemy uczestnikom projektu wyjazdowe spotkania w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach, darmowe noclegi i wyżywienie.
Staramy się wyjść ze swoją ofertą naprzeciw przedsiębiorców,  gdyż mamy świadomość, że wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawę, że podlegają wymogom ochrony środowiska. Np. wystarczy używać samochodu lub wytwarzać nieco odpadów, aby mieć obowiązki wynikające z przepisów ochrony środowiska. Mamy nadzieję, że poprzez udział w szkoleniach czy studiach wzrośnie świadomość przedsiębiorców w zakresie proekologicznym, a tym samym w wielu przypadkach mogą uniknąć kar, czy też czerpać korzyści. 
Z góry dziękuję za chęć współpracy przy informowaniu przedsiębiorców/pracowników o w/w ofercie. Będę wdzięczna za umieszczenie informacji w widocznym miejscu dla pracowników i przedsiębiorców, oraz umieszczenie na stronie internetowej i rozesłanie e-maili. W załączeniu przesyłam bardziej szczegółowe informacje oraz program studiów podyplomowych.
Niebawem ukażą się szczegółowe informacje na stronie: www.ekodlafirm.wshe.edu.pl, która obecnie jest w budowie. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt j.n. 
Pozdrawiam:
Barbara Kubańska
Specjalista d.s. rekrutacji i rozliczeń
Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Brzegu
ul. Młynarska 12
49-300 Brzeg
tel. 504 153 965
e-mail: b.kubanska@poczta.onet.eu
www: ekodlafirm.wshe.edu.pl
Powrót do poprzedniej strony »
Loading