Logo WCAG
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 747
W tym miesiącu: 24822
Wszystkich odwiedzin: 6825937
Kalendarz wydarzeń
Kliknij datę
Zapisz się do newslettera

Data publikacji: 12-03-2015 08:40 Opublikował: 

Wyjazd do Opola na Targi Edukacyjne

W dniu 26 lutego 2015 roku 46 - osobowa grupa uczniów klas drugich i trzecich Publicznego Gimnazjum w Pokoju w ramach projektu Szlakiem kluczowych kompetencji udała się do Opola na Targi Edukacyjne EDU Opole. 
Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Opolu, mieszczące się w stolicy województwa, gościło w tym roku 70 wystawców, reprezentantów różnorakich placówek oświatowych z całej Opolszczyzny.  Oferta edukacyjna skierowana do młodych uczestników imprezy okazała się bardzo bogata i atrakcyjna. Uczniowie naszego gimnazjum szczególnie dużym zainteresowaniem obdarzali zajęcia warsztatowe: możliwość budowania robotów, próby wykonania carvingu (ozdobnego wycinania wzorów na owocach), poprawiania fryzury, robienia sobie makijażu, manicure, zmierzenia ciśnienia, bębnienia… Nie sposób wręcz wymienić wszystkich dostępnych dla uczniów atrakcji.
 Na siedemdziesiąt stanowisk kilkanaście opanowali absolwenci Zespołu Szkół Gimnazjalnych w Pokoju! To dowód na to, że uczniowie naszej niewielkiej szkoły nabywają ważną i bezcenną cechę, – aktywność, dzięki której łatwiej im kreować własną przyszłość i karierę. Dla uczestników wycieczki spotkania te stały się znakomitym przykładem możliwości, jakie daje im przyjazne gimnazjum. Dzięki pobytowi na Targach wielu gimnazjalistów zyskało świadomość, że każdego dnia w szkole budują własną przyszłą karierę zawodową.

Powrót do poprzedniej strony »
Loading