Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Bieg Borsuka - Gmina Murów

IV Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka

Termin biegu to sobota 12.09.2015r., godz.11:00, a miejsce organizacji to kompleks zabytkowej Huty Żelaza w Zagwiździu (46-030 Murów). Bieg zostanie rozegrany w 3 klasyfikacjach (bieg główny, bieg amatorski, bieg szkolno-gimnazjalny), obejmujących 5 zróżnicowanych tras.

Gmina Murów już 4 raz z kolei organizuje Wojewódzki Bieg Przełajowy o Puchar Borsuka, który z roku na rok cieszy się większą popularnością. Gmina słynąc z popularyzacji idei ochrony poczciwego mieszkańca Lasów Stobrawsko - Turawskich, jakim jest borsuk, podjęła się dzięki organizacji biegu działań promujących zdrowszy i bardziej odpowiedzialny styl życia. Promocja sportowej aktywizacji skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Biorąc udział w biegu nie tylko dbasz o swoje zdrowie, ale wspierasz inicjatywy promujące walory przyrodnicze ścieżek i szlaków przyrodniczych Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. 

Nasze Stowarzyszenie również bierze udział w tej corocznej imprezie. Ufundowaliśmy nagrodę specjalną dla najstarszego uczestnika biegu:) Wraz z organizatorami zapraszamy do udziału!

 


 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów