Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Uroczyste wręczenie strojów strażackich przedszkolakom ze Świerczowa

W dniu dzisiejszym, tj. 09.10.2015 r. odbyło się uroczyste wręczenie strojów strażackich, przedszkolakom - starszakom z Publicznego Przedszkola w Świerczowie. Stroje strażackie zostały zakupione w ramach pozyskanego grantu, przez LGD Stobrawski Zielony Szlak  z Fundacji Banku Zachodniego WBK.
Mundury wręczali Dyrektor Oddziału Banku Zachodniego WBK w Namysłowie - Pani Mariola Medyk , Prezes LGD Pani Jadwiga Kulczycka wraz z pracownikami biura, Wójt Gminy Świerczów - Pan Andrzej Gosławski oraz Sekretarz Gminy - Pani Irena Łytka, przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerczowie.

Dzieci nie mogły doczekać się obiecanych "prezentów", natychmiast po wręczeniu strojów przystąpiły do przymierzania i z przyjemnością pozowały do zdjęć. Miło było patrzeć na ich radość oraz uśmiechnięte buzie:) Przedszkolaki, Panie Przedszkolanki oraz Pan Wójt Gminy Świerczów obiecali, że niejednokrotnie będziemy mogli podziwiać je w mundurach podczas wszelkiego rodzaju festynów gminnych  oraz zawodów strażackich.

 

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów