Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1607
W tym miesiącu: 43081
Wszystkich odwiedzin: 1583047
Kalendarz wydarzeń
Kliknij datę
Zapisz się do newslettera

Data publikacji: 10-06-2011 09:53 Opublikował: Angelika Paluch

NAGRODZONO LAUREATÓW I FESTIWALU PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

Jury festiwalu w składzie: Molisak Marzena, Elwira Szpajcher, Stanisław Szymanowski - przewodniczący, wysłuchała 45 dzieci w dwóch kategoriach wiekowych 10 -13 lat oraz 14 - 16 lat.

Lista laureatów:

GRAND PRIX przypadło dwóm młodym damom za wykonanie kompozycji własnych:

Agnieszka Kulczycka z Gimnazjum w Kościerzycach zaprezentowała własny utwór  pt.: "Zapraszam"

Sandra Przysucha ze SP w Smarchowicach Wielkich wykonała utwór autorstwa Pani Róży Gerlach pt. " Stobrawski Zielony Szlak" 

w kategorii dziecięcej - solo:

I miejsce - Matkowska Dorota (SP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie) za wykonanie piosenki " Po sezonie"

II miejsce - Andruszków Nicole  (SP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie) za wykonanie piosenki "Jesienna zaduma"

III miejsce - Jankowska Klaudia (SP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie) za wykonanie piosenki "Chcę"

w kategorii dziecięcej - zespół:

I miejsce - GAMA ze SP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie w składzie : Biczysko Klaudia, Czarnecka Klaudia, Jankowska Klaudia, Majewski Przemysław, Pukała Ewa, Skorupska Oliwia, Szymków Hania, Szymków Wiktoria, Walczak Kamil

II miejsce - MAŁA GAMA ze SP nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie w składzie: Czarnecka Klaudia, Majewski Przemysław

III miejsce - ROZTAŃCZONE NUTKI ze Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu Śląskim w składzie: Makowska Patrycja, Sznyder Izabela, Zubek Sandra

w kategorii młodzieżowej - solo:

I miejsce - Szaraniec Natalia z Gimnazjum nr 2 w Namysłowie za wykonanie piosenki "Przeżyć"

II miejsce - Kulczycka Agnieszka z Publicznego Gimnazjum w Kościerzycach za piosenkę " Tu w dolinach"

III miejsce - Dudek Joanna z Publicznego Gimnazjum w Biadaczu za piosenkę "Drogi"

w kategorii młodzieżowej - zespół:

I miejsce - Zespół z Kościerzyc w składzie: Bilicz Roksana, Kulczycka Agnieszka, Zając Damian, Zuzek Damian

II miejsce - Zespół Wokalny z Gimnazjum z Biadacza w składzie: Baron Manuela, Cieślik Patrycja, Fila Kamil, Gruszka Mateusz, Grygiel Joanna, Klaudiusz Nikodem, Krukowska Agnieszka, Matyszok Sandra, Ponitka Iwona, Sorówka Barbara, Stasiak Adrianna, Tarara Christina, Wacław Karina, Warzyc Marcin, Żaba Paweł 

III miejsce - Zespół OBIE w składzie: Piórkowska Karolina, Tomzik Zuzanna

 Pragniemy serdecznie podziękować dzieciom oraz ich opiekunom za uczestnictwo.

Dziękujemy za wkład naszym partnerom:

przede wszystkim dyrekcji i pracownikom Namysłowskiego Ośrodka Kultury

pomogli nam również:

Agencja Reklamowej Moniki Markowskiej

Salon Urody Katarzyny Lewickiej,

 Nalepa Travel

Lisowski Przewóz Osób

Hurtownia Sportowa Krzysztof Żołnowski

Agroturystyka Danuta Majewska

Firma "Cotton" Brzeg

IMG_0459.jpeg

Powrót do poprzedniej strony »
Loading