Logo WCAG
  • EN
  • CZ
  • DE

Logotypy UE

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polecamy

Buffalo Ranch zwycięzcą w konkursie "Kwatera na Medal"

Mamy przyjemność poinformować, iż "decyzją internautów i czytelników AGRO, I miejsce - w konkursie redakcji AGRO i portalu AgroNews –  zajęło BUFFALO RANCH", którego właścicielami są członkowie naszego Stowarzyszenia Państwo Małgorzata i Janusz Wrzosek, z Dąbrówki Dolnej (gm. Pokój).  "Wskazało na nie 2804 osób spośród 10888 biorących udział w głosowaniu!"

"Wszystkie gospodarstwa agroturystyczne zakwalifikowane do konkursu „Kwatera na Medal 2015” zostaną wyróżnione statuetkami „Mądra Sówka”  i okolicznościowymi dyplomami. Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i uhonorowanie jego wszystkich laureatów nastąpi 20 stycznia 2016 r. w Warszawie."

Zarząd LGD składa serdeczne gratulacje Państwu Małgorzacie i Januszowi Wrzosek, jednocześnie życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w staraniach, aby Państwa gospodarstwo przedstawiało jak najwyższą jakość oraz szeroki wachlarz oferowanych usług. Buffalo Ranch to jeden z najlepszych przykładów dobrych praktyk na naszym obszarze oraz lider w pozyskiwaniu środków z funduszu PROW 2007-2013.

Dobrzeń Wielki Domaszowice Lubsza Łubniany Murów Namysłów Pokój Popielów Świerczów